Мінімальна зарплата та прожитковий мінімум у 2015 році. Інші важливі для підприємців показники.

Законом України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» від 28.12.2014 р. № 80-VIII (далі — Закон про Держбюджет 2015) затверджено розмір прожиткового мінімуму та мінімальної зарплати, які впливають на розрахунок низки інших важливих для підприємців показників. Крім того, наприкінці 2014 року також було прийнято Закон України від 28.12.2014 р. № 71-VIII (далі — Закон № 71), яким були внесені зміни до Податкового кодексу України.

узнать больше Отзывов (3) Просмотров: 24661 Автор: Анна Иванова

Допомоги по вагітності та пологах: кому і скільки платити?

Перепрошую усіх своїх читачів, яким вчасно не змогла відповісти на запитання у коментарях до статті Допомога по вагітності та пологах: документальне оформлення, розрахунок суми декретних, порядок виплати. Як виявилося, дана тема дуже хвилююча не лише для підприємців та бухгалтерів, на яких покладено відповідальність за розрахунок та виплату декретних коштів, а й для простих громадянок, яким дана допомога призначається. Така підвищена зацікавленість пов’язана із тим, що, по-перше, для сім’ї, в якій народжується маля, ніяка допомога не зайва, а по-друге, її розмір може суттєво відрізнятися за різних умов. Яких саме – читаємо далі.

узнать больше Отзывов (68) Просмотров: 32767 Автор: Анна Иванова

Заповнення щомісячного звіту по єдиному соціальному внеску

Обов’язком усіх без виключення роботодавців є подання звіту по єдиному соціальному внеску до пенсійного фонду за своїх працівників. Так як звіт формується за допомогою спеціальної програми (АРМ: Єдиний внесок), то перед нами, фактично, стоять два завдання: розібратися у роботі АРМу та безпосередньо, у змісті заповнення самого звіту. В принципі, це дві різні теми, та я вирішила їх поєднати у даній статті, адже наша мета – не розбиратися у теорії, а навчитися робити усе на практиці. Бо найбільша цінність – це час! Отже, про те, як встановити програму читаємо за цим посиланням, а про інше - далі.

узнать больше Отзывов (3) Просмотров: 32286 Автор: Анна Иванова

Нова програма для подання звітів до ПФУ у 2013 році. Знайомимося із АРМ: Єдиний внесок.

Ще наприкінці 2012 року року розробники програмного забезпечення АРМ ЗС повністю припинили його підтримку. У світлі змін щодо методики заповнення щомісячного звіту по ЄСВ, які вступили в силу з 1 січня 2013 р., програма АРМ ЗС стала не актуальною, тому що не містить оновлених бланків. Тож, у даній статті знайомимося із новою програмою - АРМ: Єдиний внесок, за допомогою якої тепер і будемо звітувати до пенсійного фонду.

узнать больше Отзывов (3) Просмотров: 27660 Автор: Анна Иванова

Заповнення декларації про майновий стан і доходи для підприємців на загальній системі оподаткування. Інструкція та приклад.

За результатами роботи за рік підприємці на загальній системі оподаткування подають до податкової інспекції декларацію про майновий стан і доходи (відповідно до пункту 177.5 Податкового кодексу) та звіт до пенсійного фонду. Про останній можна почитати тут, а от як заповнити декларацію про майновий стан і доходи, піде мова в даному пості.

узнать больше Отзывов (3) Просмотров: 32767 Автор: Анна Иванова