Річний звіт по ЄСВ за 2012 рік для підприємців за себе . Нові терміни подання!

У вирі приємних святкових клопотів, які приносять новорічні свята, не потрібно забувати і про початок нового звітного періоду. Тим більше, що у 2013 році підприємцям, які подають річний звіт по ЄСВ за себе, дали на це трохи менше часу, ніж у минулих роках. Звертаю увагу на те, що підприємці, у тому числі, які обрали спрощену систему оподаткування, зобов’язані надати звіт за 2012 рік до ПФУ до 10 лютого 2013 року! Фізичні особи – підприємці, які забезпечують себе роботою самостійно (адвокати, нотаріуси), самі за себе формують та подають звіт до 1 травня 2013 року. Звітним періодом і для перших і для других є календарний рік.

узнать больше Отзывов (0) Просмотров: 14361 Автор: Анна Иванова

Допомога по вагітності та пологах: документальне оформлення, розрахунок суми декретних, порядок виплати

Не залежно від місця свого працевлаштування (на підприємстві, в установі та організації, чи у фізичної особи) усі працівники є застрахованими особами в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, яке в свою чергу включає і допомогу по вагітності та пологах для жінок.

узнать больше Отзывов (235) Просмотров: 32767 Автор: Анна Иванова

Електронне звітування: ключі ЕЦП, програми для подання звітності

Не дивлячись на те, що тема подання звітності в електронній формі  вже далеко не нова для підприємців та має багато очевидних переваг, перехід на електронне звітування все ще викликає багато непорозумінь. Як формувати звіти, яке програмне забезпечення використовувати, що таке електронний цифровий підпис та для чого він потрібний..? Тож дана стаття має на меті розібратися у даних питаннях, щоб ви нарешті змогли полегшити собі життя та зорієнтувалися у тенденціях розвитку ринку електронних послуг.

узнать больше Отзывов (3) Просмотров: 32767 Автор: Анна Иванова

Сплата ЄСВ підприємцями - пенсіонерами

Нажаль, прийняття Податкового кодексу не розставило всі крапки над «і» щодо можливостей ведення підприємницької діяльності у нашій державі. Тому законодавцям доводиться виправляти свої прорахунки новими змінами та доповненнями до основного документу. Одним із таких, а саме ЗУ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих норм Податкового кодексу України» від 07.07.2011 р. № 3609-VI, вони виправили прикрий недолік і відновили соціальну справедливість, дозволивши підприємцям–пенсіонерам не сплачувати ЄСВ за себе.

узнать больше Отзывов (6) Просмотров: 23287 Автор: Анна Иванова

Визначення порядку розрахунків за комунальні послуги між орендодавцем та орендарем. Відображення сум компенсації комунальних послуг в обліку

У жарті, який ілюструє дану статтю, є доля істини, адже здавання в оренду власного нерухомого майна – це вид діяльності, що здійснюється і юридичними особами, і ФОП-ами, і навіть простими громадянами. Основними документами, що регулюють дані правовідносини є глава 58 Цивільного кодексу України та параграф 5 глави 30 Господарського кодексу. Проте на практиці виникає багато питань, чітко не врегульованих на законодавчому рівні. Тож, у цій статті, розбираємося із можливими варіантами розрахунків за комунальні послуги, а також із відображенням даних сум в обліку обох сторін договору оренду.

узнать больше Отзывов (0) Просмотров: 32767 Автор: Анна Иванова