Заповнення щомісячного звіту по єдиному соціальному внеску

Обов’язком усіх без виключення роботодавців є подання звіту по єдиному соціальному внеску до пенсійного фонду за своїх працівників. Так як звіт формується за допомогою спеціальної програми (АРМ: Єдиний внесок), то перед нами, фактично, стоять два завдання: розібратися у роботі АРМу та безпосередньо, у змісті заповнення самого звіту. В принципі, це дві різні теми, та я вирішила їх поєднати у даній статті, адже наша мета – не розбиратися у теорії, а навчитися робити усе на практиці. Бо найбільша цінність – це час! Отже, про те, як встановити програму читаємо за цим посиланням, а про інше - далі.

узнать больше Отзывов (3) Просмотров: 32286

Нова програма для подання звітів до ПФУ у 2013 році. Знайомимося із АРМ: Єдиний внесок.

Ще наприкінці 2012 року року розробники програмного забезпечення АРМ ЗС повністю припинили його підтримку. У світлі змін щодо методики заповнення щомісячного звіту по ЄСВ, які вступили в силу з 1 січня 2013 р., програма АРМ ЗС стала не актуальною, тому що не містить оновлених бланків. Тож, у даній статті знайомимося із новою програмою - АРМ: Єдиний внесок, за допомогою якої тепер і будемо звітувати до пенсійного фонду.

узнать больше Отзывов (3) Просмотров: 27660

Річний звіт по ЄСВ за 2012 рік для підприємців за себе . Нові терміни подання!

У вирі приємних святкових клопотів, які приносять новорічні свята, не потрібно забувати і про початок нового звітного періоду. Тим більше, що у 2013 році підприємцям, які подають річний звіт по ЄСВ за себе, дали на це трохи менше часу, ніж у минулих роках. Звертаю увагу на те, що підприємці, у тому числі, які обрали спрощену систему оподаткування, зобов’язані надати звіт за 2012 рік до ПФУ до 10 лютого 2013 року! Фізичні особи – підприємці, які забезпечують себе роботою самостійно (адвокати, нотаріуси), самі за себе формують та подають звіт до 1 травня 2013 року. Звітним періодом і для перших і для других є календарний рік.

узнать больше Отзывов (0) Просмотров: 14361

Сплата ЄСВ підприємцями - пенсіонерами

Нажаль, прийняття Податкового кодексу не розставило всі крапки над «і» щодо можливостей ведення підприємницької діяльності у нашій державі. Тому законодавцям доводиться виправляти свої прорахунки новими змінами та доповненнями до основного документу. Одним із таких, а саме ЗУ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих норм Податкового кодексу України» від 07.07.2011 р. № 3609-VI, вони виправили прикрий недолік і відновили соціальну справедливість, дозволивши підприємцям–пенсіонерам не сплачувати ЄСВ за себе.

узнать больше Отзывов (6) Просмотров: 23287

Як розподілив – так і заплатив: механізм розподілу чистого доходу підприємця на загальній системі оподаткування для розрахунку ЄСВ

Податок на доходи та єдиний внесок тісно пов’язані у тому сенсі, що мають єдину базу нарахування – чистий дохід. Як сказано у п.2 ч.1 ст.7 Закону «Про ЄСВ» єдиний внесок нараховується «на суму доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб». Проте, нові правила розрахунку сум зобов’язань із ПДФО викликали багато запитань і щодо розрахунку єдиного внеску. Головним чином це сталося через невідповідність методів, за якими дані розрахунки здійснюються. Про те, як підприємцям на загальній системі оподаткування при підготовці річного звіту розподілити свій чистий дохід таким чином, щоб «не переплатити», піде мова у даній статті.

узнать больше Отзывов (5) Просмотров: 12180
  • 1
  • 2