Застосування РРО платниками єдиного податку

Згідно Закону України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» передбачено обов'язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій фізичними особами-підприємцями платниками єдиного податку. Про те, кому і коли читайте далі.

узнать больше Отзывов (0) Просмотров: 3806

Військовий збір: базу оподаткування розширено, строки продовжено

«Немає нічого більш тривалого за тимчасове»,- говориться у народній мудрості. Це повною мірою стосується такого тимчасового джерела наповнення бюджету, як військовий збір. Продовження термінів його дії на невизначений час, а саме до набрання чинності рішенням Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України, стало прогнозованим та очікуваним кроком уряду.

узнать больше Отзывов (0) Просмотров: 2435

Допомоги по вагітності та пологах: кому і скільки платити?

Перепрошую усіх своїх читачів, яким вчасно не змогла відповісти на запитання у коментарях до статті Допомога по вагітності та пологах: документальне оформлення, розрахунок суми декретних, порядок виплати. Як виявилося, дана тема дуже хвилююча не лише для підприємців та бухгалтерів, на яких покладено відповідальність за розрахунок та виплату декретних коштів, а й для простих громадянок, яким дана допомога призначається. Така підвищена зацікавленість пов’язана із тим, що, по-перше, для сім’ї, в якій народжується маля, ніяка допомога не зайва, а по-друге, її розмір може суттєво відрізнятися за різних умов. Яких саме – читаємо далі.

узнать больше Отзывов (68) Просмотров: 32767

Електронне звітування: ключі ЕЦП, програми для подання звітності

Не дивлячись на те, що тема подання звітності в електронній формі  вже далеко не нова для підприємців та має багато очевидних переваг, перехід на електронне звітування все ще викликає багато непорозумінь. Як формувати звіти, яке програмне забезпечення використовувати, що таке електронний цифровий підпис та для чого він потрібний..? Тож дана стаття має на меті розібратися у даних питаннях, щоб ви нарешті змогли полегшити собі життя та зорієнтувалися у тенденціях розвитку ринку електронних послуг.

узнать больше Отзывов (3) Просмотров: 32767

Визначення порядку розрахунків за комунальні послуги між орендодавцем та орендарем. Відображення сум компенсації комунальних послуг в обліку

У жарті, який ілюструє дану статтю, є доля істини, адже здавання в оренду власного нерухомого майна – це вид діяльності, що здійснюється і юридичними особами, і ФОП-ами, і навіть простими громадянами. Основними документами, що регулюють дані правовідносини є глава 58 Цивільного кодексу України та параграф 5 глави 30 Господарського кодексу. Проте на практиці виникає багато питань, чітко не врегульованих на законодавчому рівні. Тож, у цій статті, розбираємося із можливими варіантами розрахунків за комунальні послуги, а також із відображенням даних сум в обліку обох сторін договору оренду.

узнать больше Отзывов (0) Просмотров: 32767
  • 1
  • 2