Зміни у трудовому законодавстві з 01 січня 2015 року

З 01 січня 2015 року відбулися важливі зміни в сфері трудового законодавства, які пов’язані із вступом в дію Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов'язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці» № 77-VIII від 28.12.14 (далі Закон № 77-VIII).  Законом № 77-VIII вносяться зміни до ряду законодавчих актів України. 

узнать больше Отзывов (2) Просмотров: 22687

Допомоги по вагітності та пологах: кому і скільки платити?

Перепрошую усіх своїх читачів, яким вчасно не змогла відповісти на запитання у коментарях до статті Допомога по вагітності та пологах: документальне оформлення, розрахунок суми декретних, порядок виплати. Як виявилося, дана тема дуже хвилююча не лише для підприємців та бухгалтерів, на яких покладено відповідальність за розрахунок та виплату декретних коштів, а й для простих громадянок, яким дана допомога призначається. Така підвищена зацікавленість пов’язана із тим, що, по-перше, для сім’ї, в якій народжується маля, ніяка допомога не зайва, а по-друге, її розмір може суттєво відрізнятися за різних умов. Яких саме – читаємо далі.

узнать больше Отзывов (68) Просмотров: 32767

Допомога по вагітності та пологах: документальне оформлення, розрахунок суми декретних, порядок виплати

Не залежно від місця свого працевлаштування (на підприємстві, в установі та організації, чи у фізичної особи) усі працівники є застрахованими особами в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, яке в свою чергу включає і допомогу по вагітності та пологах для жінок.

узнать больше Отзывов (235) Просмотров: 32767

Расчёт с работником при увольнении: соблюдаем нормы КЗоТа

Многие предприниматели, использующие наёмный труд и придерживающиеся основных требований трудового законодательства, часто не обращают внимание на такой важный момент, как своевременный расчёт с работником при увольнении. Почему я акцентирую на этом внимание? Потому что, как известно, незнание не освобождает от ответственности, а она за нарушение трудового законодательства предусмотрена и дисциплинарная, и материальная, и административная и даже уголовная. Но нашей с вами целью является не испугаться, а вооружиться, поэтому обо всём по-порядку. И для наглядности начну, пожалуй, с примера.

узнать больше Отзывов (11) Просмотров: 32767

Документальное оформление расчётов по заработной плате

Как произвести начисление и выплату заработной платы я рассказала в статье Начисление и выплата зарплаты: нюансы учёта. Теперь возникает вполне закономерный вопрос, где и каким образом все эти операции отображать? Но прежде чем перейти к рассмотрению конкретных форм документов, давайте разберёмся с некоторыми нюансами, ведь вся соль, как известно, в них.

узнать больше Отзывов (4) Просмотров: 32767
  • 1
  • 2