Річний звіт по ЄСВ за 2012 рік для підприємців за себе . Нові терміни подання!

У вирі приємних святкових клопотів, які приносять новорічні свята, не потрібно забувати і про початок нового звітного періоду. Тим більше, що у 2013 році підприємцям, які подають річний звіт по ЄСВ за себе, дали на це трохи менше часу, ніж у минулих роках. Звертаю увагу на те, що підприємці, у тому числі, які обрали спрощену систему оподаткування, зобов’язані надати звіт за 2012 рік до ПФУ до 10 лютого 2013 року! Фізичні особи – підприємці, які забезпечують себе роботою самостійно (адвокати, нотаріуси), самі за себе формують та подають звіт до 1 травня 2013 року. Звітним періодом і для перших і для других є календарний рік.

Дані зміни були внесені Постановою правління Пенсійного фонду України від 10.12.2012 №24-1 «Про внесення змін до постанови правління Пенсійного фонду України від 08 жовтня 2010 року № 22-2» та містяться у пунктах 3.2 – 3.4 розділу ІІІ даної постанови.

Кому цікаво, з її змістом  можна ознайомитись тут.

А тепер нагадаю про форми звітів для підприємців на різних системах оподаткування за 2012 рік.

Власне, тут особливих змін не відбулося. Звіти за 2012 рік подаються за формою згідно з додатком 5 до порядку № 24-1 від 10.12.12 р. Єдине зауваження, внесене даним документом, стосується форми бланку для подання звіту підприємцями - спрощенцями. У таблиці 2 додатку 5 вилучили поля, в яких потрібно було обрати систему оподаткування (фіксований податок, єдиний податок),так як вони втратили актуальність. В усьому іншому бланк залишився без змін, тому, як завірили мене працівники відділу персоніфікації, звіти будуть прийматися і на старих формах бланків. Якщо ви ризикувати не хочете, качайте нову форму бланку за посиланням в інструкціях для заповнення звітів, або за посиланням нижче:

Скачати бланки звітів

З інструкціями та прикладами заповнення звітів можна ознайомитись у даних статтях:

Інструкція та приклад заповнення річного звіту по ЄСВ для підприємців на загальній системі оподаткування

Інструкція та приклад заповнення річного звіту по ЄСВ для підприємців на спрощеній системі оподаткування

Питання та пропозиції, як завжди, можна залишити у коментарях.

Понравилась публикация? Поделись с друзьями:


Оставьте свой комментарий. Ваше мнение важно автору проекта.

X

Ваше имя:

Ваш email:

Сайт:

Комментарий:

Жирный Курсив Подчеркнутый Зачеркнутый Зачеркнутый
введите числа(защита от спама):